Tallinna IX Kitarrifestival 2014
2014 pildigalerii

2014 pildigaleriiVaata edasi »
Jaime Velasco

Jaime Velasco

Jaime Velasco on Hispaania säravamaid noorema põlvkonna kitarriste. Tema kontserdikarjäärile andis tõuke esikoha ja publikupreemia võit prestiizsel Jose Tomas’i kitarrikonkursil Hispaanias. Sellele järgnes kontserttuur Lõuna Ameerikas ja Euroopas. Jaime Velasco kontsert lummab kuulajad väga emotsionaalse hispaania muusika esitustega.

Vaata edasi »
Sergio Bastos, Raivo Tafenau & Paul Daniel

Sergio Bastos, Raivo Tafenau & Paul Daniel

Enamusele inimestest seostub brasiilia muusika millegi sambalaadse rütmirägastikuga, meeletu energia ja säraga, seekord võtavad Sergio Bastos, Raivo Tafenau ja Paul Daniel käsile sügavama poole sellest muusikast, kus põimuvad lõunamaine rütm ja põhjamaine kargus. Kammerkontserdil kõlavad ajatud bossad ja muusikute endi helilooming.

Vaata edasi »
Roland Dyens

Roland Dyens

Roland Dyens on tänapäeva suurimaid kitarrigeeniuseid. Iga tema kontsert on kauaks meeldejääv sündmus, kus kuuleme säravat fantaasiarikkust kõigis stiilides ja piirideta kitarrikäsitlust. Interpreedina ja heliloojana on Roland Dyens olnud aastakümneid üks olulisemaid teerajajaid kitarrimaailmas.

Vaata edasi »
Ain Agan & Andre Maaker

Ain Agan & Andre Maaker

Ain Agan ja Andre Maaker on mõlemad eesti muusikamaastikul hinnatud muusikud. Kaks erinevat generatsiooni 8 erinevat kitarri, üle 50 keele, kuid see kõik kõlab laval justkui üks.

Vaata edasi »
Matthew McAllister

Matthew McAllister

Lummavalt kaunis keldi muusika kõlab Matthew McAllisteri kontserdil, keda peetakse üheks põnevamaks klassikalise kitarri mängijaks Euroopas. McAllisteri saadab jätkuv edu paljudel festivalidel ja kontsertturneedel üle maailma. Kitarrist võlub publikut oma mõtestatud tõlgenduste ja sundimatu esitusega.

Vaata edasi »