Enamusele inimestest seostub brasiilia muusika millegi sambalaadse rütmirägastikuga, meeletu energia ja säraga, seekord võtavad Sergio Bastos, Raivo Tafenau ja Paul Daniel käsile sügavama poole sellest muusikast, kus põimuvad lõunamaine rütm ja põhjamaine kargus. Kammerkontserdil kõlavad ajatud bossad ja muusikute endi helilooming.

Screen Shot 2014-04-22 at 21.35.15Sergio Bastos on Brasiiliast Rio De Janeirost pärit laulja, kelle  muusikukarjäär sai alguse praeguseks maailmakuulsa Bebel Gilberto ansambli liikmena. 1996 aastal asus ta elama Soome, moodustades ansambli Caipirinha, millega annab kontserte siiani. Raivo Tafenauga kohtuti Tallinnas juhuslikult aastal 2002. Koos otsustati luua ajutine koostööprojekt, millega esineda festivalil Jazzkaar. Ajutisest kooslusest kasvas välja väga elujõuline ansambel, millega on antud üle 500 kontserdi ümber maailma ning salvestatud 2 heliplaati Ice On Ipanema ja Contrasting Colors.

Tafenau_KikkasRaivo Tafenau on üks aktiivsemaid jazzmuusikuid Eestis. Talle on omistatud ER aastamuusiku tiitel kui ka Elioni Jazzauhind. Juba paarikümne aasta jooksul on Raivo värskendanud eesti jazzielu väga paljude erinevate rahvusvaheliste koosseisudega ja erinevate muusikastiilidega. Ainuüksi eelmisel aastal ilmus tal kolm heliplaati Two Minds Two Lines- duo koos Meelis Vindiga, Õhtu Rannal-Valter Ojakääru muusika koos Liisi Koiksoniga ning (P)ühendus- Kvintett koos Siim Aimlaga.

Helletused4.augPaul Daniel – kitarrist. Mänginud erinevates koosseisudes – Elletuse, Ajavares, Estonian Dream Big Band, Udupasun. Lõpetanud Georg Otsa nimelise Muusikakooli ja EMTA jazzmuusika erialal (2008). Arranžeerinud Lauri Saatpalu plaadi “Isa tuli koju” (2014). Töötab oma esimese sooloplaadi väljaandmisega.