Kaie Kõrbi ja Tiit Petersoni koostöö algas 1989 aastal Mai Murdmaa lavastatud balletiga “Karje ja vaikus” Kuldar Singi muusikale, mis oli menukalt aastaid Rahvusooper Estonia kavas, terve hooaja Riia Ooperi ja balletiteatri kavas ning millega toimusid turneed Euroopas, Skandinaavias ja Venemaal. Käesolev etendus on valminud 2009 aastal Tallinna Filharmoonia tellimusel etendustesarja “Kutse duellile” avamiseks ning esietendus 12. ja 13. märtsil Tallinnas. Tiit Peterson on teinud huvitava valiku 20. sajandi kitarrimuusika pärlite seast, andes koreograafile võimaluse mängida imekaunite meloodiatega kui ka rikkalike ja keerukate rütmikombinatsioonidega, pakkudes seeläbi Kaiele uusi väljendusvõimalusi moderntantsu valdkonnas. Koreograafia on loonud Dmitri Hartšenko, keda seob nii Kaie Kõrbi kui Tiit Petersoniga pikaajaline loominguline koostöö väga erinevates projektides. Etenduse meeleoludele aitab kaasa valguskunstnik Triin Hook.

Estonia Teatri priimabaleriin Kaie Kõrb lõpetas 1980. aastal Tallinna Koreograafiakooli Ilse Adussoni ja Tiiu Randviiru käe all. Samal aastal sai temast „Estonia“ balletisolist. 1985. aastal võitis ta III preemia 5. Rahvusvahelisel balletitantsijate konkursil Moskvas.

Kaie Kõrb on esinenud koos Maia Plissetskaja ja Vjatšeslav Gordejevi truppidega Hispaanias, Itaalias, Saksamaal, Araabia Ühendemiraatides; samuti Vladimir Vassiljevi trupiga Ameerika Ühendriikides, Mehhikos, Prantsusmaal ning Berliini Riigiooperi trupiga Jaapanis. Lisaks on ta esinenud Filipiinidel, Argentiinas, Rootsis, Taanis, mitmes Kesk-Ameerika riigis, Portugalis, Poolas ja paljudes Venemaa linnades.

Kaie Kõrbi tantsupartneriteks on olnud Juri Jekimov, Tiit Härm, Viktor Fedortšenko, Viktor Barõkin, Oliver Matz, Vjatšeslav Gordejev, Viesturs Jansons, Stanislav Jermakov, Ivan Kornejev, Sergei Bassalajev jt.
Rolle: Tuhkatriinu (Prokofjevi „Tuhkatriinu“), Carmen (Bizet’/Štšedrini „Carmen“), Odette/Ottilie (Tšaikovski „Luikede järv“), solist (Pugni „Pas de quatre“), Tulilind (Stravinski „Tulilind“), Raimonda (Glazunovi „Raimonda“), Kleopatra (Lazunovi „Antonius ja Kleopatra“), Diselle (Adami „Giselle“), Prostituut (Bartoki „Võlumandariin“), Julie (Rangströmi „Preili Julie“), Julia (Prokofjevi „Romeo ja Julia“), Candelas (de Falla/Murdmaa „Suur võlur – armastus“), Aurora (Tšaikovski „Uinuv kaunitar“), Renata (Skrjabini/Murdmaa „Tuleingel“), Esmeralda (Pugni/Petipa/Dolguđini „Esmeralda“), Anna (Štšedrini „Anna Karenina“), Undiin (Kallosi/Murdmaa „Pulmareis“), Cassandra (Schiavoni/cannito „Cassandra“) jpm.

1991 – Teatriliidu näitlejapreemia „Preili Julie“ eest
1996 – „Suure Vankri“ naisnäitleja peapreemia
2000 – „Phillip Morris“ preemia IX rahvusvahelisel Baltikumi balletifestivalil Lätis
2004 – Valgetähe III klassi teenetemärk

Tiit Peterson on tänase Eesti väljapaistvamaid kitarriste. Õppis Tallinna G. Otsa nim Muusikakoolis Vladimir Katkovi kitarriklassis ja prof Juri Judini juures Moskvas. On end täiendanud selliste suurmeistrite nagu Leo Brouweri (Kuuba) ja Roberto Ausseli (Argentiina) juhendamisel. On pidevalt oodatud esineja muusikafestivalidel Eestis, Skandinaaviamaades ja Euroopas. Kontserdireisid on teda viinud pea kõikidesse Euroopa maadesse. Tiit Petersoni partneriteks on Eesti parimad muusikud, kellest pikemaajalised koostööd on olnud flötistide Tauno Saviaugu ja Neeme Punderiga, akordionist Allan Jakobiga, viiuldajate Ülo Kaadu, Maano Männi ja Harry Traksmanniga, tsellistide Aare Tammesalu ja Pärt Tarvasega. Vokaalsolistidest on Petersoni kauaaegsed partnerid Leili Tammel, Iris Oja, Teele Jõks, Liina Saari ja kontratenor Ka Bo Chan. Kohtumine vene kitarrilegendi Anastasia Bardinaga viis duoprojektini, millega muusikud andsid üle 50 kontserdi mängides ka sellistes ebatraditsioonilistes kohtades nagu öisel Leigo järvel ligi 6000 kuulajale. Kitarriduo partneriks on olnud veel ameerika kitarrist Eric Jones, kellega oli suur turnee mööda Eesti kontserdipaiku. Eksootilisematest projektidest võiks nimetada Lõuna Ameerika muusikat charangole ja kitarrile koos Patrick Zeoliga. Tiit Peterson on plaadistanud kõik olulised Eesti muusika teosed kitarrile ja palju muud muusikat. Flötist Tauno Saviauguga on valminud CD “Mystical Uniting” 20. sajandi muusikaga flöödile ja kitarrile, ning CD “Eesti Portreed” millel kõlavad duole kirjutatud eesti heliloojate teosed. Aastatepikkune koostöö on olnud metsosopran Leili Tammeliga, mille tulemusena on sündinud 2 CD-d Kuldar Singi 2 väga omanäolise suurteosega, mis kuuluvad eesti kammermuusika tippteoste hulka: „Karje ja Vaikus“ Federico Garcia Lorca luulele ning „Aastaajad“ Juhan Liivi luulele. Salvestanud CD-le “White Concert” Eesti heliloojate kitarrikontserdid koos Eesti Riikliku Sümfooniaorkestriga Vello Pähna juhatusel. Koostöös vene helilooja ja džässkitarristi Alexander Vinitskyga valmisid uued kitarripalad Raimond Valgre kaunimatest meloodiatest, mis Peterson on salvestanud CD-le “Veel viivuks jää”. 2003. aastal mängis ta Peeter Vähi „White Concerto“ kitarrile ja orkestrile Peterburi Filharmoonia Suures saalis koos Moskva kammerorkestri ja dirigent Vladislav Bulahhoviga.
Tiit Petersoni lai repertuaar ulatub 16. sajandi muusikast uusimate heliteosteni. Esitanud korduvalt Vivaldi kitarrikontserte pea kõigi Eesti orkestritega ja mitmete Soome orkestritega sealhulgas ka legendaarse dirigendi Jorma Panula juhatusel. Tiit Petersoni üheks armastatuimaks perioodiks muusikaajaloos on 19. sajandi kitarrimuusika, nn.”Kitarrimuusika kuldaeg”. Tolle ajastu muusikat esitab ta kontsertidel ajastu pillil, mis on koopia Fernando Sor`ile kuulunud Louis Panormo valmistatud “romantilisest” kitarrist. Peterson on andnud oma romantilisele kitarrile nimeks “Dali vuntsid” olles veendunud, et ekstravagantne kunstnik on oma vuntsiveidruste ideed saanud just selliste kitarride roopide kujudest. Kirgliku nüüdismuusika esitajana ja propageerijana on Tiit Peterson väga palju inspireerinud Eesti heliloojaid looma uusi teoseid kitarrile – talle on kirjutanud muusikat René Eespere, Peeter Vähi, Tõnu Kõrvits, Raimo Kangro, Kuldar Sink, Urmas Sisask, Ester Mägi, Jaan Rääts jt. Tuntud kitarriheliloojatest mujalt on talle kirjutanud muusikat Kai Nieminen ja Jorge Cardoso. Lisaks aktiivsele interpreeditegevusele on Tiit Peterson koolitanud terve uue põlvkonna Eesti kitarriste.