Briti juhtivamaid ansambleid, dünaamiline ja uuenduslik, tuntud oma erakordse kooskõla, suurejooneliste arrangeeringute ning teedrajava repertuaari poolest kitarrikvartettide maastikul. Ansambli kontserdid Inglismaal ja paljudes teistes maades on saanud ülistavaid hinnanguid ning Chandos’e all väljaantud plaadid on võitnud palju auhindu.

Erilist tähelepanu väärivad ansambli originaalseaded, mis ühendavad erinevaid ajastuid, stiile ja kultuure. Kitarrikvartett on võitnud palju auhindu ja nende salvestused Chandos Recordsi firmamärgi all on saavutanud laialdaselt tunnustuse. Ansambel esitab sageli ka rahvusvahelistelt tuntud ja hinnatud heliloojate Clarice Assadi (Brasiilia), Phillip Houghton (Austraalia), Stephen Dodgson (UK) ja Nikita Koshkini (Venemaa) teoseid. Nad on võitnud palju auhindu, nende poolt Chandos Recordsi firmamärgi all välja antud esimesed kaks albumit “Dances” (juuni 2010) ja “Spirit of Brazil” (märts 2009) pälvisid pressilt ülistavaid hinnanguid. BBC Music Magazine hindas plaati “Spirit of Brazil” viie tärni vääriliseks nii esituse kui salvestuse poolest, lisades kommentaariks: “ Silmapaistev ja nakatavalt hingestatud esitus, see ei ole lihtsalt kitarriplaatide nišitoode vaid mahlakas ja elav, tõeline võitja.” International Record Review on öelnud kvarteti kohta: “ Kui on olemas muusikuid, kes annavad kuulajale hingekosutava elamuse “täie raha” eest, siis on see Aquarelle Guitar Quartet.” Ansambli värskeim plaat “Final Cut”, millel ansambli enda seaded tuntud filmimuusikale, sai samuti Time Out Magazine’i poolt viietärnilise hinnangu ja valiti teise tunnustatud muusikaväljaande poolt nädala plaadiks. CD-d on hinnanud väga kõrgelt ka Sinfini Music (Universal), International Record Review ja American Record Guide.

Aquarelle kitarrikvarteti CD “Dances” sai vaimustava hinnangu nii Gramophone’i kui ka International Record Review’ poolt:
“Esimese kuulamise järel tundus mulle nagu oleksin teinud muusikalise rännaku läbi kogu maailma ja oleksin rohkem kui valmis uuesti lennukisse istuma, et seda lummavat elamust üha uuesti kogeda.”

Ainult väga väike arv muusikuid on Making Music Concert Promoter’s Network Committee poolt teist korda esinema kutsutud, aga Aquarelle Guitar Quartet kuulub nende väheste väljavalitute hulka. (hooajad 2009-10 ning 2012-13).